Prodej nástrojů - prodej nástrojů pro kovovýrobu

Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt

Nakupní košík 0 Kč

Prodej nástrojůO firmě

O firmě

Václav Mišák, obchodní a zprostředkovatelská činnost ve strojírenství
Naše obchodní firma se zabývá nákupem a prodejem zboží nadnormativního charakteru.

Předmětem našeho zájmu jsou především NÁSTROJE A NÁŘADÍ PRO KOVOVÝROBU A LOŽISKA. DÁLE PRODÁVÁME DÍLENSKÉ VYBAVENÍ, MĚŘIDLA, LAMELOVÉ - VARIÁTOROVÉ ŘETĚZY PRO VARIÁTORY A OSTATNÍ MATERIÁL TECHNOLOGICKÉHO CHARAKTERU.

Pomáháme firmám zbavovat se jejich nadbytečných skladových zásob. Na druhé straně, firmy, které nakupují výše uvedený sortiment, mohou u nás zboží pořídit v naprosto odlišné cenové úrovni, než by si jej pořizovali u výrobců či distributorů.

Rádi uvítáme Vaši nabídku nadnormativních zásob.

Naše firma vykupuje a prodává zboží z nadnormativních zásob. Vykupujeme nepotřebné zásoby průmyslových a obchodních organizací po celé České a Slovenské republice. Ve výkupech se zaměřujeme především na nástroje a nářadí pro kovovýrobu, dílenské vybavení, ložiska, lamelové řetězy pro variátory a ostatní materiál průmyslového charakteru.
Pokud Vaše firma uvedený materiál nabízí, případně poptává, zde nám můžete zaslat své dotazy.

Adresa: Václav Mišák, Hliníky 220, 763 31 Brumov-Bylnice

IČO: 63393298
DIČ: CZ6802111338

Mobil: 737 930 968

E-mail: info@prodejnastroju.cz

Prodej vrtáků, fréz, závitníků, upínacích nástrojů, ložisek apod.

V tomto internetovém obchodě si můžete nakoupit nepoužité zboží z nadnormativních zásob, které prodáváme za výrazně nižší ceny než jsou ceny velkoobchodní. 

 

Zaměřujeme se především na prodej vrtáků, fréz, frézovacích nástrojů, frézovacích trnů, upínacích nástrojů, závitníků, závitových oček, výstružníků, výhrubníků a lamelových řetězů. Prodáváme i ložiska, soustružnické nože, pilové kotouče a pilové listy.
PRO VYHLEDÁVÁNÍ ZBOŽÍ UŽIJTE VYHLEDÁVAČE VPRAVO NAHOŘE, kde zadáte ČSN nebo název nástroje.

PO KAŽDÉ VAŠÍ OBJEDNÁVCE SE S VÁMI TELEFONICKY SPOJÍME, abychom s Vámi konzultovali podrobnosti odeslání zásilky. Zboží zasíláme službou České pošty, tzv. Obchodním balíkem, zpravidla do druhého dne. K ceně zboží je třeba připočíst cenu poštovného, která činí od 100 do 150 Kč. Záleží na váze a hodnotě zboží.

 EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 

 

Kontaktní informace

Adresa: Václav Mišák, Hliníky 220, 763 31 Brumov-Bylnice

IČO: 63393298
DIČ: CZ6802111338

Mobil: 737 930 968
E-mail: info@prodejnastroju.cz

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přehledná aktuální nabídka ve formátu xls.

V této přehledné nabídce můžete vyhledávat v kategoriích produktů, dle ČSN nebo názvů produktů. U jednotlivých položek jsou uvedeny názvy, ČSN (nebo jiná norma), velikosti, počty ks k dispozici, ceny bez DPH, ev. výrobce a jiné podrobnosti

Prodej nástrojů cz - zaměřujeme se na prodej vrtáků a frézprodej frézovacích nástrojů, frézovacích trnů, upínacích nástrojů, závitníků, závitových oček, výstružníků,  výhrubníků a lamelových řetězů. Dále pak na prodej ložisek,  záhlubníků, soustružnických nožů, prodej polotovarů RADECO, prodej pilových kotoučů a pilových listů. Prodáváme i měřidla, protahovací trny a sklíčidla nebo strojní svěráky a autogenní techniku.

Partneři:Tvorba eshopu | Výkup nástrojů

internetový obchod Vytvoření eshopu webdesign Vytvoření webových stránek